
Годинник чоловічий Casio W-800HD-1A 10 Year Battery TIMELESS COLLECTION
3 710 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-800HD-1A
+380 (50) 847-70-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Casio W-800HD-1A
Бренд: Casio
Колекція: Standard Digital
Країна бренду: Японія
Країна збирання: Складання даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї.
Тип індикації: Електронна
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Пластик
Браслет: Сталь
Водонепроникність: 100 м
Скло: Пластикове
Ширина: 37.00 мм
Товщина: 13.00 мм
Вага: 90.00 г
Висота: 44.00 мм
Форма: Прямокутні
Функції: секундомір, світовий час, будильник, таймер зворотного відліку, автоматичний календар, 12 і 24-годинний формат часу, секунди, хвилини, години, функція включення/ відключення звуку, світлодіодне підсвічування
Комплектація: годинник, оригінальна коробочка, інструкція, офіційна гарантія на два роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація року |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Вага | 90 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки








