Характеристики Casio A168WGG-1A
Бренд: Casio
Колекція: Retro Vintage
Країна бренду: Японія
Країна збирання: Складання даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї.
Тип індикації: Електронна
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Пластик
Браслет: Сталь + PVD
Водонепроникність: 30 м
Скло: Пластикове
Ширина: 36.00 мм
Товщина: 10.00 мм
Вага: 49.00 г
Висота: 38.00 мм
Форма: Прямокутні
Функцит: електролюмінесцентне підсвічування, будильник, 1/100-с секундомір, автоматичний календар, 12 та 24-годинний формат часу, щогодинний сигнал
Комплектація: годинник, оригінальна коробочка, інструкція, офіційна гарантія на два роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація року |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник, Включення/вимикання звуку кнопок |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









