
Годинник жіночий Casio LTP-E157MRB-1B TIMELESS COLLECTION
7 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: LTP-E157MRB-1B
+380 (50) 847-70-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Casio LTP-E157MRB-1B
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Жіночі
Корпус: Сталь
Водонепроникність: 50 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Сталевий ( Міланське плетіння)
Ширина: 32.00 мм
Товщина: 8.00 мм
Висота: 37.00 мм
Вага: 50.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, офіційна гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Висота | 37 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 160 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки








