Характеристики Casio MWA-300H-1A Chronograph
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловіча
Корпус: Полімер
Водонепроникність: 100 м
Скло: Пластик
Ремінець: Полімер
Ширина: 51.00 мм
Товщина: 14.00 мм
Висота: 52.00 мм
Вага: 50.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди, дата, хронограф
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Хронометр | Ні |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 830 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









