Характеристики Casio MW-620H-2A
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловіча
Корпус: Полімер
Водонепроникність: 100 м
Скло: Пластик
Ремінець: Полімер
Ширина: 48.00 мм
Товщина: 14.00 мм
Висота: 50.00 мм
Вага: 50.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки








