🕰️ Шукаєте оригінальний і якісний годинник Casio?
Характеристики Casio LTP-V300G-9A
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Жіночий
Корпус: Сталь
Водонепроникність: 30 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Сталевий
Ширина: 33,00 мм
Товщина: 8.00 мм
Висота: 38.00 мм
Вага: 60.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди, дата, день тижня, 12/24 формат часу
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 60 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки







