Характеристики Casio MTP-VC01D-2E
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї.
Тип індикації: Стрілочна/Електронна
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічий
Корпус: Латунь
Водонепроникність: 30 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Сталевий
Ширина: 41.00 мм
Товщина: 9.00 мм
Вага: 90.00 г
Висота: 46.00 мм
Форма: Круглі
Функції: Секунди, дата, день тижня, 12/24 формат часу, будильник, секундомір, таймер, другий час, календар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 880 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









