Безкоштовна доставка

Характеристики
Casio G-Shock GA-2200SL-5A
Бренд: Casio
Колекція: G-Shock
Країна бренду: Японія
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Полімер / Carbon Core Guard
Браслет: Полімер
Водонепроникність: 200 м
Скло: Мінеральне
Ширина: 47.00 мм
Товщина: 13.00 мм
Вага: 60.00 г
Висота: 51.00 мм
Форма: Круглі
Функції: Індикація дати, будильник, секундомір, другий час, підсвітка, протиударні, таймер, індикація дня тижня, індикація місяця, автоматичний календар, тактичний годинник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 040 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки








