Безкоштовна доставка

Характеристики
Casio G-Shock GA-B001G-2A
Бренд: Casio
Колекція: G-Shock
Країна бренду: Японія
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Полімер
Браслет: Полімер
Водонепроникність: 200 м
Скло: Мінеральне
Ширина: 46.00 мм
Товщина: 14.00 мм
Вага: 50.00 г
Висота: 49.00 мм
Форма: Круглі
Функції: Електролюмінесцентне підсвічування, включення / відключення звуку кнопок, функція підтримки Bluetooth, пошук телефону, відображення дня на різних мовах, функція переміщення стрілок, протиударні, світовий час, таймер зворотного відліку, автоматичний календар, 12 і 24-годинний формат часу, необрітовое покриття, функція повтору сигналу, 1/100-с секундомір, 5 будильників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 510 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









