Характеристики
Edifice EFV-610ECL-1A
Бренд: Casio
Колекція: Edifice
Країна бренду: Японія
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Сталь
Браслет: Шкіряний
Водонепроникність: 100 м
Скло: Мінеральне
Ширина: 44.00 мм
Товщина: 11.00 мм
Вага: 75.00 г
Висота: 49.00 мм
Форма: Круглі
Функції: дата, секунди, хронограф
Комплектація: годинник, оригінальна коробочка, інструкція, гарантія два роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 75 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 050 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки










