Характеристики
Edifice EFR-S108D-1A
Бренд: Casio
Колекція: Edifice
Країна бренду: Японія
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Сталь
Браслет: Сталь
Водонепроникність: 100 м
Скло: Сапфір
Ширина: 40.00 мм
Товщина: 7.80 мм
Вага: 110.00 г
Висота: 45.00 мм
Форма: Круглі
Функції: дата, секунди
Комплектація: годинник, оригінальна коробочка, інструкція, гарантія два роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Багатогранна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 110 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 060 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки










