Характеристики Casio MTP-E725L-5A
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловіча
Корпус: Нержавіюча сталь
Водонепроникність: 50 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Натуральна шкіра
Ширина: 42,00 мм
Товщина: 9.00 мм
Висота: 48.00 мм
Вага: 55.00 г
Форма: Багатогранний
Функції: секунди, дата
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Багатогранна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 55 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Формат часу | 270 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 840 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









