
Годинник чоловічий Casio WS-1800-3A 10 Year Battery TIMELESS COLLECTION
2 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: WS-1800-3A
+380 (50) 847-70-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Casio WS-1800-3A
Бренд: Casio
Колекція: Standard Digital
Країна бренду: Японія
Країна збирання: Складання даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї.
Тип індикації: Електронна
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Пластик
Браслет: Полімер
Водонепроникність: 100 м
Скло: Пластикове
Ширина: 45.00 мм
Товщина: 14.00 мм
Вага: 40.00 г
Висота: 48.00 мм
Форма: Круглі
Функції: секундомір, світовий час, будильник, таймер зворотного відліку, автоматичний календар, 12 і 24-годинний формат часу, секунди, хвилини, години, функція включення/ відключення звуку, світлодіодне підсвічування
Комплектація: годинник, оригінальна коробочка, інструкція, офіційна гарантія на два роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація року |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 40 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки








