Характеристики Casio MWQ-100-3A
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї.
Тип індикації: Стрілочна/Електронна
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічий
Корпус: Полімер/Сталь
Водонепроникність: 100 м
Скло: Пластик
Ремінець: Полімер
Ширина: 50.00 мм
Товщина: 14.00 мм
Вага: 60.00 г
Висота: 52.00 мм
Форма: Круглі
Функції: Секунди, дата, день тижня, 12/24 формат часу, будильник, секундомір, таймер, другий час, нотатник, календар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 60 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки








