Безкоштовна доставка

Характеристики Casio MTP-RS105L-2B Solar Powered
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловіча
Корпус: Сталь
Водонепроникність: 50 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Шкіряний
Ширина: 40,00 мм
Товщина: 9.00 мм
Висота: 48.00 мм
Вага: 85.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди, сонячна батарея
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 85 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
