Характеристики Casio MTP-V005L-1B5
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловіча
Корпус: Сталь
Водонепроникність: 30 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Шкіряний
Ширина: 40.00 мм
Товщина: 8.00 мм
Висота: 47.00 мм
Вага: 90.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









