Характеристики
Casio G-Shock GD-010-4ER
Бренд: Casio
Колекція: G-Shock
Країна бренду: Японія
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Полімер / Carbon Core Guard
Браслет: Полімер
Водонепроникність: 200 м
Скло: Мінеральне
Ширина: 52.00 мм
Товщина: 16.00 мм
Вага: 65.00 г
Висота: 55.00 мм
Форма: Круглі
Функції: Протиударні, таймер зворотного відліку, автоматичний календар, 12 і 24-годинний формат часу, дата, день тижня, будильник, секунди, світлодіодне підсвічування, хвилини, години, щогодинний сигнал, щоденний сигнал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 660 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки










