Характеристики Casio MTP-E720D-8A
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловіча
Корпус: Нержавіюча сталь
Водонепроникність: 50 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Нержавіюча сталь
Ширина: 38,00 мм
Товщина: 9.00 мм
Висота: 43.00 мм
Вага: 50.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди, дата
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 43 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Формат часу | 270 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 040 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









