Характеристики Casio AE-1600H-5A
Бренд: Casio
Колекція: Standard Digital
Країна бренду: Японія
Країна збирання: Складання даної моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio в Китаї.
Тип індикації: Електронна
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловічі
Корпус: Пластик
Браслет: Плімер
Водонепроникність: 100 м
Скло: Пластикове
Ширина: 50.00 мм
Товщина: 15.00 мм
Вага: 45.00 г
Висота: 54.00 мм
Форма: Прямокутні
Функції: відображення поточного часу в 4-х різних часових поясах, 1/100 секундомір, світовий час, 5 будильників, таймер зворотного відліку, автоматичний календар, 12 і 24-годинний формат часу, секунди, хвилини, години, функція включення/ відключення звуку, світлодіодне підсвічування
Комплектація: годинник, оригінальна коробочка, інструкція, офіційна гарантія на два роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Бежевий |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Висота | 54 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 2 950 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









