Характеристики Casio MTP-1165A-1C
Бренд: Casio
Колекція: TIMELESS COLLECTION
Країна бренду: Японія
Складання цієї моделі проводиться на сертифікованому заводі Casio у Китаї.
Тип індикації: Стрілка
Механізм: Кварцовий
Стать моделі годинника: Чоловіча
Корпус: Сталь
Водонепроникність: 30 м
Скло: Мінеральне
Ремінець: Сталевий
Ширина: 34,00 мм
Товщина: 9.00 мм
Висота: 47.00 мм
Вага: 90.00 г
Форма: Круглий
Функції: секунди, дата, нерухомий безель
Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Латунь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Формат часу | 21 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: годинник, коробочка, інструкція, гарантія 2 роки









